Zamawiaj prezenty bożonarodzeniowe bez żadnych obaw. Towar zamówiony od 24.11. można wymienić albo zwrócić aż do 31.01.2023.

O nas

Outdoorlive.pl to sklep internetowy firmy SJS Distrib s.r.o., która specjalizuje się w dystrybucji odzieży i sprzętu sportowego, koncentrując się na elitarnych markach Mammut, Garmont, Petzl, Bridgedale i Therm-a-Rest. Pierwszym impulsem do założenia nowego sklepu internetowego był pomysł udostępnienia w Internecie wybranych modeli marek Mammut i Garmont w minimalistycznym i nowoczesnym stylu. Ponieważ sami poświęcamy się aktywnościom na świeżym powietrzu od trekkingu, przez jazdę na rowerze i trail, po wyprawy wysokogórskie, potrzebujemy wysokiej jakości, niezawodnego, plenerowego sprzętu. Sami używany produktów Mammut, Garmont i Petzl, wypróbowaliśmy je i możemy podzielić się z innymi naszym doświadczeniem. Dzięki temu w naszym sklepie internetowym koncentrujemy się wyłącznie na modelach najwyższej jakości, w które sami byśmy się zaopatrzyli.

Łono natury oraz góry to piękne miejsca pełne inspiracji, ale należy podchodzić do nich z szacunkiem i być przygotowanym na to, aby poradzić sobie z ich potęgą. Produkty Mammut i Garmont do tej pory zawsze nam pomagały i zapewniały niezapomniane przeżycia.