Odkryj w naszej ofercie nowe ekskluzywne marki Columbia, Teva i Husky

Metody płatności

Tutaj znajdą Państwo informację o dostępnych metodach płatności w naszym sklepie internetowym.

  1.  Za pobraniem

Metoda płatności, w której klient płaci pełną cenę za towar bezpośrednio przewoźnikowi przy odbieraniu przesyłki. Dodatkowa opłata za tę metodę płatności wynosi 4 zł.

  1.  Karta płatnicza i Gopay

Po dokończeniu zamówienia klient będzie przekierowany do bezpiecznej bramki płatności banku, gdzie poda numer karty płatniczej, datę ważności i trzycyfrowy kod znajdujący z się z tyłu karty. Podawanie tych informacji odbywa się na zabezpieczonej stronie banku a sprzedawca nie ma dostępu do informacji o karcie płatniczej. Płatność zostanie zaksięgowana w przeciągu 1 dnia roboczego. Po przyjęciu płatności towar jest wysyłany do klienta.

  1.  Płatność przelewem bankowym

Po dokończeniu zamówienia na stronie pokaże się potwierdzenie i dane, które są potrzebne do wykonania płatności (numer konta, IBAN). Jako wariabilny symbol należy podać numer zamówienia. Wszystkie te dane znajdują się również w e-mailu z potwierdzeniem zamówienia oraz będą także przesłane w formie SMS. Przelew bankowy można zrealizować przez bankowość internetową bądź wkład gotówkowy bezpośrednio w banku. Po przyjęciu płatności towar jest wysyłany do klienta. Jeżeli klient wybierze sposób płatności przelewem na konto sprzedawcy, wpłatę za zamówienie należy przelać nie później niż 3 dni od daty wysłania faktury zaliczkowej (za pośrednictwem e-maila).

Przelew można zrealizować na:

Numer konta: 22 1020 4900 0000 8502 3319 7907 w banku PKO BP.

Wszystkie ceny w sklepie internetowym zawierają podatek VAT.

Jeżeli mają Państwo pytania bądź potrzebują innych informacji, prosimy o kontakt na: info@outdoorlive.pl.